top of page
slider-baskili-peceteler.jpg

Ana Sayfa > Üretim

image_6487327.JPG

Maltepe'de bulunan 5.000 metrekarelik fabrikamızda tasarımdan sevkiyata kadar uyguladığımız sürekli ve koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Anlayışı ile 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunmaktadır. Üretimin tüm aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren ARK Ambalaj yıllık 150 milyon ıslak mendil, 130 milyon stick şeker, 750 bin koli peçete ve 1200 ton kağıt üretim kapasitesine sahiptir.

 

Ürünlerimizin yüksek kalitede ve fiyat bakımından rekabetçi olması müşterilerimizin bizi seçmesindeki en büyük etkendir. Her türlü yeniliklere açık, müşteri memnuniyetine değer veren firmamız insan sağlığını ve hayatımızı kolaylaştıracak ürünleri en iyi kalite de üreterek sizlere hizmet vermektedir. 

 

Hedefimiz ambalaj kullanımını ileri teknoloji kullanarak en üst düzeydeki standartlarda kullanım alışkanlıklarına dönüştürmekte katkıda bulunmak, bu hedefe uygun yatırımlar ile her amaca uygun hizmetler üretmeye devam etmek, sizlerle beraber ufkumuzu genişletmek ve dürüstlük ilkesinden vazgeçmeden hizmet sunmaktır.

wp.gif
bottom of page