top of page
slider-baskili-peceteler.jpg

Ana Sayfa > Hakkımızda

Şirketimiz, stick şeker, ıslak mendil, baskılı-baskısız peçete ve ambalaj kâğıtlarının imalatıyla sektörünün öncü kuruluşları arasında yer almıştır.   

 

5.000 metrekarelik fabrikamızda tasarımdan sevkiyata kadar uyguladığımız sürekli ve koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Anlayışı ile 300'ü aşkın ürün ve renk seçeneği sunmaktadır. Üretimin tüm aşamalarını kendi bünyesinde gerçekleştiren ARK Ambalaj yıllık 150 milyon ıslak mendil, 130 milyon stick şeker, 750 bin koli peçete ve 1200 ton kağıt üretim  kapasitesine sahiptir.

 

Yeniliklere açık, müşteri memnuniyetine değer veren firmamız, insan hayatını kolaylaştıracak ürünleri üst kalitede üreterek müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Logo baskılı ürünlerinde ARK Ambalaj'ı Tercih Ettiler

Onlarca işletme, logo baskılı ürünlerini ARK Ambalaj'a emanet etti. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

MİSYONUMUZ 

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve müşteri sadakatini sağlamak.

 

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda bilinirliğini, etkinliğini ve verimliliğini artırmak, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olarak sektörün öncüsü olmak.

Neden ARK Ambalaj?

• Müşterilerimizin görsel çalışmalarının, tasarım aşamasından üretim ve sevkiyat aşamalarına kadar olan her süreçte grafik ve tasarım hizmetini üst kalitede ve ücretsiz olarak sunmaktayız.

 • Ürünler üzerine yapılacak baskılar için gerekli grafikler (jpeg, ai, corel, freehand, tiff, vs.) tarafımıza ulaştırıldıktan sonra, gönderilen doneler grafik departmanımız tarafından incelenerek flekso baskı tekniğine uygun hale getirilir. Daha sonra müşteri tarafından onay verilen tasarımlar klişe hazırlanmak üzere imalat programına alınır.

 • Klişe hazırlığından sonra, kullanılacak kağıt ve boya seçimi yapılır. Gelişmiş teknoloji ve yüksek üretim kapasiteli makina parkurumuza alınan hammaddeler müşteriden onay alınan şekilde ve imalat sürecinin her aşamasında kontrol edilerek üretilir. 

• Kapalı depolama alanımız ile ürünlerin muhafazası sağlanır ve talep edilen miktarda periyodik olarak sevki temin edilir. 

• İlke olarak “Ark Ambalaj”, müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini tüm değerlerinin üzerinde tutar.

wp.gif
bottom of page